Často kladené otázky

Často kladené otázky

Co je to poslouzim.cz?

Poslouzim.cz je portál pro živnostníky, kteří poskytují mobilní služby a jejich klienty covyhledávájí jejich služby.

Proč vzniklo poslouzim.cz?

Poslouzim.cz vzniklo, aby sjednotilo menší a střední podnikatele, kteří poskytují mobilní službya tím pádem se ušetřilo lidem spoustu času s hledáním těchto služeb na internetu.

Jaké má využití poslouzim.cz pro podnikatele?

Poslouzim.cz je jednoduchá a přehledná platforma, do které se stačí jednoduše registrovatpomocí svého Jména a Příjmení, Hesla, Emailu a IČA, dále stačí vytvořit profil s popisempráce atd. A můžete pokračovat dále pokračovat ve svém podnikání a nebo můžete rozjetúplně nový business.

Jak začít využívat poslouzim.cz jako klient?

Poslouzim.cz je jednoduchá a přehledná platforma, do které se stačí jednoduše registrovatpomocí svého Jména a Příjmení, Emailu a hesla, dále stačí vytvořit profil a můžete v plnéparádě vyhledávat a využívat své oblíbené služby kdekoliv potřebujete.Kolik stojí poslouzim.cz pro klienty ?Poslouzim.cz je pro klienty zcela zdarma, naší odměnou je, když děláme lidem svět lehčímmostem.

Kolik stojí poslouzim.cz pro živnostníky?

Poslouzim.cz je pro živnostníky za symbolický poplatek. Nastavili jsme příspěvek na administraci, tak aby nikoho částka nezatěžovala. Právě to nás postupně přivedlo k myšlence typicky české. Registrace za pivo! Opravdu je to tak snadné!

Za pouhých 29,- Kč máte možnost čerpat všechny výhody registrovaných bez omezení na dobu jednoho týdne.

  • Žádné další poplatky za zprostředkování.
  • Žádné další poplatky doplňkových služeb.
  • Žádné nechtěné či automatizované vyúčtování.

Prostě žádné „ale“ neexistuje, ne zde!

Jak funguje placení na poslouzim.cz?

Většina dotazovaných se shodla na tom, že je u podobných služeb unavuje složitost procesu, procentuální provize a dlouhodobé závazky. Právě proto jsme si řekli: „OK, tak takto už ne!

Díky novému konceptu teď docílíme větší spolehlivosti a přehlednosti zakázek. Vyhledávač poslouzim.cz podnikatelům nabízí za 29,- Kč týdně, registraci v databázi vyhledavače poslouzim.cz, který byl vytvářen speciálně za účelem přinést menším a středním podnikatelů zvyditelnění na širokém trhu, který internet nabízí.

Nechceme vás do ničeho tlačit. Chceme, abyste se tlačili vy k nám!